OSIĄGNIĘCIA

 

>> 2018r.

1. Czempionat Dwuletnich Klaczy Ras Zimnokrwistych – Agro Show Ostróda 10.02.2018r.
  • II miejsce – Sava [Valhal af Groftebjerggard – Samba / Bossman]
  • V miejsce – Scarlett [Valhal af Groftebjerggard – Saga / Paulin D’Haymoy]
 2. XII Wystawa Koni Hodowlanych Ras Zimnokrwistych – Janowo 01.07.2018r.
  • III miejsce – Saga [Paulin D’Haymoy – Sagesse de Sery / Ouranus du Jailly]
  • ?? miejsce – Andrea [Solar – Ardennes de Beaumont / Quiqui de Beaumont]
3. XVII Ogólnopolski Czempionat Koni Rasy Polski Koń Zimnokrwisty.
V Specjalistyczna Wystawa Koni Ardeńskich – SO Kętrzyn 20-21.07.2018r.
  • II miejsce – Sava [Valhal af Groftebjerggard – Samba / Bossman] kategora: Dwuletnie Klacze PKZ + III msc w wyborze SUPERCZEMPIONKI KLACZY PKZ
  • VI-XI miejsce – Sander [Wirek – Sidonie Terre Massin / Jasmin de la Croix] kategoria: Roczne Ogiery PKZ
  • VII-VIII miejsce – Senator [Valhal af Groftebjerggard – Sagesse de Sery / Ouranus du Jailly] kategoria: Dwuletnie Ogiery PKZ
4. Międzynarodowy Czempionat Koni Ardeńskich – Bollerup, Szwecja 03-05.08.2018r.
  • II-WICECZEMPIONKA – Sakwa [Pippo du Blofagnu – Samba / Bossman] kategoria: Trzyletnie Klacze Ardeńskie
5. Czempionat Źrebiąt Ras Zimnokrwistych – ODR Olsztyn 02.09.2018r.
  • IV miejsce – Carbon [Princ – Cobra / Helmut Schwarzkopf van Goessens]
6. Aukcja Ogierów Zimnokrwistych – SO Kętrzyn 28.09.2018r.
  • I WICECZEMPION PKZ – Senator [Valhal af Groftebjerggard -Sagesse de Sery / Ouranus du Jailly]

>> 2017r.

1. Czempionat Dwuletnich Klaczy Ras Zimnokrwistych – Agro Show Ostróda 11.02.2017r.
  • I miejsce – Qentera [Valhal af Groftebjerggard – Quenelle D’Auge / Jasmin de la Croix]
  • VI miejsce – Sarba [Spirou de Coustemont – Sophia de la Croix / Otto de la Croix]
  • VII miejsce – Andrea [Solar – Ardennes de Beuamont / Quiqui de Beaumont]
2. Pokaz Ogierów Kryjących Wszystkich Ras – ODR Olsztyn 22.04.2017r.
  • Perkoz 8 G Bł [Nestor ter Massin – Polka de Maucourt / Kenn de Maucourt]
3. XVI Ogólnopolski Czempionat Koni Rasy Polski Koń Zimnokrwisty.
IV Specjalistczna Wystawa Koni Ardeńskich. – SO Kętrzyn 22-23.07.2017r.
  • II miejsce – Sarba [Spirou de Coustemont – Sophia de la Croix / Otto de la Croix] kategoria: Dwuletnie Klacze ARD + WICESUPERCZEMPIONKA Klaczy Ardeńskich
  • III miejsce – Quentin [Bijou de la Bergerie – Quinquina dela Ter / Jasmin de la Croix] kategoria: Roczne Ogiery ARD
  • VI miejsce – Jack Daniel’s [Valhal af Grodtebjerggard – Joko / Bossman] kategoria: Roczne Ogiery PKZ
  • VIII miejsce – Qentera [Valhal af Groftebjerggard – Quenelle D’Auge / Jasmin de la Croix] kategoria: Dwuletnie Klacze PKZ

 

>> 2016r.

1. Czempionat Klaczy Dwuletnich Ras Zimnokrwistych – Agro Show Ostróda 13.02.2016r.
  • II miejsce – Alabama [Univers de Lagrange – Alba / Bossman]
  • III miejsce – Aronia [Pippo du Blofagnu – Ardennes de Beaumont / Quiqui de Beaumont]
  • IV-V miejsce – Satyna [Pippo du Blofagnu – Sajonara / Ster I]
2. Przegląd Klaczy Jednorocznych Ras Zimnokrwistych – ODR Olsztyn 23.04.2016r.
  • I miejsce – Sindi [Valhal af Groftebjerggard – Sagesse de Sery / Ouranos du Jailly]
  • II miejsce – Sakwa [Pippo du Blofagnu – Samba / Bossaman]
  • III miejsce – Andrea [Solar – Ardennes de Beaumont / Quiqui de Beaumont]
  • VII miejsce – Selena [Solar – Sidonie Terre Massin / Jasmin de la Croix]
3. I Międzynarodowy Czempionat Koni Ardeńskich – Kętrzyn 10-12.06.2016r.
  • V-VI miejsce – Quernus [Pippo du Blofagnu – Quenelle D’Auge / Jasmin de la Croix]
    kategoria: Ogiery 2-letnie
  • III miejsce – Perkoz [Nestor ter Massin – Polka de Maucourt / Kenn de Maucourt] kategoria: Ogiery 3-letnie i starsze + NAJLEPSZY OGIER POLSKIEJ HODOWLI UCZESTNICZĄCY W CZEMPIONACIE
4. X Wystawa Koni Hodowlanych Ras Zimnokrwistych – Janowo 03.07.2016r.
  • VII miejsce – Perkoz [Nestor ter Massin – Polka de Maucourt – Kenn de Maucourt]
  • IX miejsce – Wirek [Jeneralen – Werwa / Rewir]

5. Wystawa-Sprzedaż Ogierów Ras Zimnokrwistych – Kętrzyn 07.10.2016r.
  • II miejsce – Samuel [Pippo du Blofagnu – Sonia / Jupiter]
  • Akord [Pippo du Blofagnu – Aksamitka / Jupiter]
  • Santor [Pippo du Blofagnu – Samba / Bossman]
  • Quernus [Pippo du Blofagnu – Quenelle d’Auge / Jasmin de la Croix]

>> 2015r.

1. XII Dzień Woźnicy – Dobre Miasto 07.06.2015r.
  • I miejsce – Satyna [Pippo du Blofagnu – Sajonara / Ster I]
  • II miejsce – Ramona [Pippo du Blofagnu – Rustin de Jonval / Flambard]
  • III miejsce –  Ulena [Pippo du Blofagnu – Uranie De Maucourt / Quognac de Maucourt]
  • XI miejsce –  Legia [Pippo du Blofagnu – Lewanga / Wang]
2. IX Wystawa Hodowlanych Koni Zimnokrwistych – Janowo 05.07.2015r.
  • I miejsce – Sagesse de Sery [Ouranos du Jailly – Orlane de Sery / Indien du Ruisseau]
  • VII miejsce – Alba [Bossman – Abelita / Boletto]
  • IV miejsce – Sokrates [Esben – Sadzonka / Borowik]
3. Czempionat Źrebiąt Ras Zimnokrwistych – ODR Olsztyn 06.09.2015r.
  • IV miejsce – Sindi [Valhal af Groftebjerggard – Sagesse de Sery / Ouranos du Jailly]
4. Wystawa – Sprzedaż Ogierów Ras Zimnokrwistych – Kętrzyn 09.10.2015r.
  • I miejsce – Bolton [Univers de Lagrange – Baltona / Vilör] kategoria: arden polski
  • Albatros [Univers de Lagrange – Abelita / Boletto]
  • Quatro [Univers de Lagrange – Quinquina Dela Ter / Jasmin de la Croix]
  • Szafir [Univers de Lagrnage – Sajonara / Ster I]

>> 2014r.

1.Wstępy – Skaryszew 10.03.2014r.
  • Univers de Lagrange [Costaud du Haut des Dames – Katia 317 / Pacha De La Seille
2. XI Dzień Woźnicy – Smolajny 01.06.2014r.
  • II miejsce – Laris [Salbon – Lewanga / Wang]
  • III miejsce – Sewilla [Univers de Lagrange – Sonia /Jupiter]
  • IV miejsce – Targa [Unvers de Lagrange – Tempete du Dieulet / Jumbo de Maucourt]
  • XI miejsce – Sława [Univers de Lagrange – Sidonie Terre Massin / Jasmin de la Croix]
3. Czempionat Dwuletnich Klaczy Ras Zimnokrwistych – Ostróda 22.06.2014r.
  • III miejsce –  Q-Rsana [Mars de la Croix – Quinquina Dela Ter / Jasmin de la Croix]
  • IV miejsce – Goplana [Igon – Galia / Bossman]
  • VI miejsce – Saga [Paulin d’Haymoy – Sagesse de Sery / Ouranos de Jailly]
4. VIII Wystawa Hodowlanych Koni Zimnokrwistych – Janowo 06.07.2014r.
  • II miejsce – Samba [Bossman – Sadzonka / Borowik]
  • V miejsce – Solar [Igon – Samba / Bossman]
5. XIII Ogólnopolski Czempionat Koni Rasy Polski Koń Zimnokrwisty / I Specjalistyczna Wystawa Koni Ardeńskich, Sokólskich i Sztumskich Kętrzyn 19-20.07.2014r.
  • III miejsce – Q-Rsana [Mars de la Croix – Quinquina Dela Ter / Jasmin de la Croix] kategoria: Klacze dwuletnie – arden polski
  • I miejsce – Bolton [Univers de Lagrange – Baltona / Vilör] kategoria: Ogiery roczne – arden polski
  • VII miejsce – Laris [Salbon – Lewanga / Wang] kategoria: Klacze roczne – pkz
  • IV miejsce – Sydon [Mars de la Croix – Sidonie Terre Massin / Jasmin de la Croix] kategoria: Ogiery dwuletnie – arden polski
  • IX miejsce – Iron [Esben – Iwena / Betowen] kategoria: Ogiery dwuletnie – pkz
  • X miejsce – Aramis [Esben – Abelita / Boletto] kategoria: Ogiery dwuletnie – pkz
6. Wystawa – Sprzedaż Ogierów Ras Zimnokrwistych- Kętrzyn 10.10.2014r.
  • I miejsce – Aramis [Esben – Abelita / Boletto] kat: pkz
  • II miejsce – Sydon [Mars de la Croix – Sidonie Terre Massin / Jasmin de la Croix] kat: ard.pol.
  • Sokrates [Esben – Sadzonka / Borowik]
  • Iron [Esben – Iwena / Betowen]
  • Szary [Hary – Sonia / Jupiter]

>> 2013r.

1. X Dzień Woźnicy – Smolajny 09.06.2013r.
  • V miejsce – Goplana [Igon – Galia / Bossman]
  • VI miejsce – Barma [Esben – Baltona /Vilör]
  • VIII miejsce – Saga [Paulin d’Haymoy – Sagesse de Sery / Ouranos de Jailly]
  • XII miejsce – Salsa [Igon – Sajonara / Ster I]
2. VII Wystawa Koni Hodowlanych Zimnokrwistych – Janowo 07.07.2013r.
  • IV miejsce – Univers de Lagrange [Costaud du Haut des Dames – Katia 317 / Pacha De La Seille]
3 . XII Ogólnopolski Czempionat Koni Rasy Polski Koń Zimnokrwisty – Kętrzyn 20-21.07.2013r.
  • XIV miejsce – Saga [Paulin d’Haymoy – Sagesse de Sery / Ouranos de Jailly] kategoria: klacze roczne
  • IX miejsce – Alba [Bossman – Abelita / Boletto] kategoria: klacze dwuletnie
  • XVIII miejsce – Aramis [Esben – Abelita / Boletto] kategoria: ogiery roczne
  • XI miejsce – Solar [ Igon – Samba / Bossman] kategoria: ogiery  dwuletnie
4. Wystawa – Sprzedaż Ogierów Rasy Polski Koń Zimnokrwisty – Kętrzyn 10.10.2013r.
  • Solar 743 G Ol [Igon – Samba / Bossman]

>> 2012r.

1. IX Dzień Woźnicy – Smolajny 17.06.2012r.
  • II miejsce – Balma [Esben – Baltona / Vilör]
2. Pokaz Ogierów Kryjących Wszytskich Ras – ODR Olsztyn 21.04.2012r.
  • Univers de Lagrange [Costaud du Haut des Dames – Katia 317 / Pacha de la Seille]
3. XI Ogólnopolski Czempionat Koni Rasy Polski Koń Zimnokrwisty – Kętrzyn 21-22.07.2012r.
  • II miejsce – Joko [Bossman – Jutrznia / Hlikon] kategoria: Klacze 2-letnie
  • X miejsce – Balma [Esben – Baltona / Vilor] kategoria: Klacze 1-roczne
  • XIII miejsce – Solar [Igon – Samba / Bossman] kategoria: Ogiery 1-roczne
4. Wystawa-Sprzedaż Ogierów Ras Zimnokrwistych – Kętrzyn 02.10.2012r.
  • Ligon 716 G Ol-sztum. [Iwo – Lewanga / Wang]

>> 2011r.

1. VIII Dzień Woźnicy – Smolajny 12.06.2011r.
  • II miejsce – Joko [Bossman – Jutrznia / Helikon]
2. X Ogólnopolski Czempionat Koni Rasy Polski Koń Zimnokrwisty – Kętrzyn 23-24.07.2011r.
  • X-XI miejsce – Joko [Bossman – Jutrznia / Helikon] kategoria: Klacze roczne
3.  V Czempionat Źrebiąt Ras Zimnokrwistych – Zajączki 25.09.2011r.
  • IV-VII miejsce – Sako [Igon – Sadzonka / Borowik]
  • VIII -XI miejsce – Alba [Bossman – Abelita / Boletto]
  • VIII – XI miejsce – Solar [Igon – Samba / Bossman]
  • XVI-XX miejsce – Santa [Igon – Sajonara / Ster I]
  • XVI -XX miejsce – Irga [Esben – Iwena / Betowen]
4. Wystawa-Sprzedaż Ogierów Ras Zimnokrwistych – Kętrzyn 05.10.2011r. 
  • Abi 701 G Ol [Bossman – Aksamitka / Jupiter]

>> 2010r.

1. III Pokaz Ogierów Warmii i Mazur – ODR Olsztyn 27.03.2010r.
  • Igon [Gourmet – Iwanka / Wang]
  • Esben [Carlo van Parkzicht – Patricia van de Singelhoeve / Doris van de Bolman]
2.  IV Czempionat Żrebiąt Ras Zimnokrwistych –  Zajączki 25.09.2010r.
  • II miejsce – Irch [Rolen – Iwena / Betowen]
3.  IV Wystawa Koni Hodowlanych Ras Zimnokrwistych – Janowo 11.07.2010r.
  • V miejsce – Abelita [Boletto – Arnika / Arkan]
  • VII mieijsce – Igon [Gourmet – Iwanka / Wang]

>> 2008r.

1. I Pokaz Ogierów Warmii i Mazur – Zajączki 15.03.2008r.
  • Bossman 523 G Ol [Bonid – Flossa / Macot]
  • Skrzagen 1684 G Ol [Skrzat – Sylaba / Syn]
2. II Warmińsko-Mazurski Czempionat Źrebiąt Rasy Polski Koń Zimnokrwisty – Zajączki 27.09.2008r.
  • III miejsce – Magia [Biko van Groenenberg – Maszyna / Miecz]